• +0 552 811 45 19
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ


Ana ilkemiz sürdürülebilirlik, yaşam amacımız da bizden sonra geleceklere birşeyler bırakabilmek ise, zeytinden daha güzel bir yatırım olamazdı.

O zeytin değil mi ki, onlarca, yüzlerce değil, binlerce yıldır varolmuş, nesilleri beslemiş. Ne bilge bir ağaç ki, gözünün önünde medeniyetler kurulmuş, yok olmuş, yenileri gelmiş , o ise aynı yerinde öylece bereketini sunmaya devam ediyor. Sırf bu yüzden, kesmek köklemek şöyle dursun, herbir zeytin ağacının önünde saygı ile eğilmeliyiz.

Teknik insanlar için bu çılgın görünen adımı atmamızda, yıllardır insanlığın hizmetine kazandırdığımız yapılardaki bize düşen karbon ayakizi payını dengelemek sorumluluğu da yatıyor.Ayrıca günümüzde ekonominin lokomotifi ve klasik yatırım aracı haline gelen beton yığınlarına bir alternatif olduğunu da görmek ve göstermek istiyoruz.

Öyle onbinlerce zeytin ağacımız yok, küçük ölçekli, butik bir işletmeyiz. Az olsun, öz olsun, bir de yavaş olsun. Slow food, Slow olive.
(amacımız gittikçe hızlanan, yüzeyselleşen ileri teknolojinin getirdiği koşuşturmadan bir nebze olsun uzaklaşmak, hayatı ve anı tadına vararak yaşamak ve yaşatmak. Ağaçlarımızın bakımına ve hasata bu felsefe ile yaklaşıyor, hem teknolojinin sunduğu imkanlardan hayatı kolaylaştıran çözümleri kullanıyor, hem de gelenekselden kopmadan, emek ve özveriden kısmadan çalışıyoruz.)

Diğer bir misyonumuz da, Türk zeytinyağını dünyada hakettiği marka değerine ulaşmasına katkıda bulunmak. Üretimden tüketime kadar tüm aşamaları gereken en doğru şekilde uygulayıp, yüksek kaliteyi ilk elden tüketiciye sunmayı amaçladık.


© 2021 Ahudem Naturel Sızma Zeytinyağları. Design by Webbil