• +0 552 811 45 19
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Neden Ahudem

Neden Ahudem ?

1. Zeytinlerimiz yıl boyunca özenle bakılır, hasat zamanı elle toplanarak aynı gün içinde özel makinalarda 26 dereceyi geçmeyen sıcaklıkta soğuk sıkıms yöntemiyle sıkılarak yüksek polifenol ve düşük asit değerleri elde edilir.

 

2. Elde edilen zeytinyağımızın profesyonel tadımcılar tarafından duyusal analizleri ve nefaset testi yapıldıktan sonra global geçerliliği olan laboratuvarlarda kimyasal analizleri tamamlanarak, Türk Gıda Kodeksi ve uluslararası ihracat kurallarına uygun ise dolumu yapılarak beğenilerinize sunulur.

 

3. Farklı doku ve zevklere hitaben Ahudem premium zeytinyağlarımız farklı boy şişe ve tenekelere doldurulur.

 

4. Tenekelerimiz özel laklı, uluslararası niteliklere uygun paslanmaz tenekelerdir. Zeytinyağını uygun koşullarda uzun süre rahatlıkla saklayabilirsiniz.

 

5. Ahudem şişe üzerinde, satın aldığınız ürünün parti numarası ile birlikte ürünün analizi sizlere ulaştırılır. Böylece satın aldığınız ürünün özelliklerini bilir ve lezzetli yağlarımızı güvenle tüketirsiniz.

 

6. Ahudem şişe kapağının içine yerleştirdiğimiz özel yağdanlık sayesinde yağı kullanım esnasında taşma, fazla dökülme, sızma sgibi sorunlar yaşanmaz, şişe daha kullanışlı hale gelir.

 


© 2021 Ahudem Naturel Sızma Zeytinyağları. Design by Webbil